aktualizované: 21.12.2021 06:24:02

Predaj rybárskych potrieb

Stojany a rodpody

BannerFans.com BannerFans.com


Radenie podľa: 
celkom 11 položiek

69,95 Euro
dostupnosť: skladom

RodPod FOURLINER

Stojan na prúty RodPod FOURLINER - je univerzálny rod pod pre každého, kto hľadá stabilný stojan s možnosťou položenia až 4. prútov. Uhol prútov, vzdialenosť buzz barov a nôh je možné nastavovať niekoľkými spôsobmi.
Prepravná taška nepremokavá v cene.


15,90 Euro
dostupnosť: skladom

Pretekársky stojan

Šikovný stojan do jednej ruky na 4 prúty. Jednou rukou zatlačíte do zeme, vytiahnete, prenesiete.

69,90 Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Stojan PRIME Eco + 2ks signalizátorov Prime SV zadarmo

Veľmi kvalitná trojnožka z alumíniovej zliatiny, s celokovovým kĺbom a s doplnkovými prvkami zo spevneného plastu pre vyššiu životnosť aj v náročných podmienkach. Stojan je mimoriadne praktický, skladný, pevný a jednoduchý na postavenie a údržbu. Je dodávaný v kvalitnom púzdre.


69,95 Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

TOP AKCIA kovový tripod + 2signalizátor + 2x rohatinka

Veľký kovový tripod šírka:50, dĺžka:125, výš:75cm s flexibilným nastavením výšky a sklonu s pevnou konštrukciou. V akciovom sete sú 2 ks digitálnych signalizátorov na 9V s nastaviteľným tónom, citlivosťou, a hlasitosťou + 2ks zadnýh rohatiniek.


25,- Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Stojan Robinson SK01

Stojan – rodpod na 3 prúty, ktorý je veľmi skladný a ľahký. Perfektný na kratšie výpravy – jeho rozloženie netrvá viac ako 2 minúty.
Má nastaviteľné predné aj zadné nohy, výškovo nastaviteľnú prednú aj zadnú hrazdu a dá sa ľubovoľne prispôsobiť aj dĺžke prútov (75 – 120cm).
Balenie obsahuje samotný stojan, predné držiaky 3ks, zadné držiaky 3ks a prepravnú tašku.


54,90 Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Tripod kovový

Rybársky Tripod kovový šírka:50, dĺžka:125, výš:75cm

Kovový tripod pre širokú rybársku verejnosť. Štandardné prevedenie pre 3 prúty . transportná taška.Flexibilné nastavenie výšky a sklonu stojanu, pevná konštrukcia.Vhodný na lov kaprov na ťažko, lov kapra na boilies, lov kapra na krmítko


89,90 Euro
dostupnosť: skladom

Stojan Mivardi Tripod Premium

Kvalitný tripod alumíniovej zliatiny s masívnou, ale veľmi skladnou konštrukciou a rozšírenou prednou hrazdou (umiestnenie prútov do „V“). Je osadený pevnými plastovými zámkami a celokovovým kĺbom s dvojitou aretáciou sklonu. Aretácia nôh sa prevádza ľahkým pootočením. V cene tripodu je luxusný polstrovaný obal!

počet nôh: 3 | výška nôh: 43-67cm | dĺžka : 75-115cm

109,- Euro
dostupnosť: nedostupné

SOUL CARBONIUM CONSTRUCTOR POD

nový tripod, stabilný, celokovový, perfektný "karbónový" dizajn

Klasická tripodová konštrukcia - celokovový stojan - prvý na trhu s veľmi peknou "karbónovou" povrchovou úpravou. Má širokú škálu nastavenia, samozrejmosťou sú teleskopické nohy s otočnou aretáciou, variabilný sklon prútov, rozteč ramien, výška predného a zadného ramena... Dodáva sa v kvalitnej prepravnej taške.

Hmotnosť tripodu: 4 kg, rozmery transportnej tašky: 77 x 23 cm.

69,95 Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Stojan Trend Adjustable Rod Pod

ľahký a stabilný rodpod na 3 prúty s taškou

Množstvo nastavovacích prvkov poskytuje veľkú variabilnosť pri rozložení. Maximálna rozteč ramien je 110 cm, výška uloženia prútov - cca 70 cm.


49,95 Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Stojan Trend Standart Rod Pod


79,95 Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

stojan StarBaits Tripod Session

Stabilný stojan na 3 prúty z alumíniového materiálu zaručujúci vysokú pevnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti. Stojan má výškovo nastaviteľné nohy, výškovo nastavitelné hrazdy a pozdĺžnu dvojitú stredovú časť môžte predĺžiť až na 130cm.Kovová stredová časť zaručuje 100% fixáciu nastaveného sklonu.. Stojan má niverzálne závity na všetky druhy signalizátorov ,kvalitné fixovacie klipy a ukotvovací hák.Dodávané s luxusným tapacírovaným obalom. Dĺžka stojanu:73-130cm, hrazda:45cm, výška stojanu:50-90cm. Váha: 3,5Kg.