aktualizované: 21.12.2021 06:24:02

Predaj rybárskych potrieb

Stany‚lehátka‚kreslá...

BannerFans.com BannerFans.com


Radenie podľa: 

9,90 Euro
dostupnosť: skladom

Stolička ROBINSON 001

Stolička je praktická, jednoduchá, prenosná stolička z hrubostenného kovového profilu.
Povrch je farbený práškovou farbou, čo zabezpečuje ochranu proti poveternostným podmienkam.
Látkové sedadlo je vyrobené z hrubej, kvalitne prešívanej tkaniny, ktorá je dodatočne impregnovaná.

- rozmer sedadla 34 x 28cm
- hmotnosť 1,8kg
- výška stoličky 34 cm

125,90 Euro
dostupnosť: skladom

Lehátko Delphin EF8 EasyFlat

Tento model je dôkazom toho, že osemnohové ploché lehátko nemusí stáť celý majetok. EF8 je vstupným modelom pohodlných lehátok a vďaka jeho nohám je veľmi stabilné. Rozmer matraca je 195x75cm. Pätky proti zaboreniu sú inštalované na guľových čapoch, takže prispôsobenie sa akémukoľvek nerovnému terénu nie je problém. Matrac je z vrchnej časti tvorený jednoliatym fleecovým povrchom vo farbe khaki, ktorý je pohodlný, mäkký a hrejivý. Podhlavník je takisto tvorený fleecom, avšak čiernej farby. Tuhosť matraca je možné nastaviť v nohovej a hlavovej časti a to dotiahnutím pevného lana, ktoré je vedené spodnými okrajmi. Vrchný, hlavový pár nôh je blokovateľný bajonetovým pinom, aby nedochádzalo k neželanému posunu. Výška lehátka v jeho základnej polohe je 33 cm, po vytiahnutí teleskopických nôh je táto výška 43cm. Po zložení je lehátko možné zafixovať odoberateľným popruhom s plastovým klipom.

52,90 Euro
 -25%
39,90 Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Rybárska posteľ Delphin REBEL

Posteľ plná prekvapení! To je určite slogan, ktorý najlepšie vystihuje túto posteľ. Keď dáte prvotné predsudky bokom, zistíte, že väčšina rybárov na rybách nič viac ku komfortnému spánku nepotrebuje. Posteľ je veľmi pevná, nadmieru pohodlná a vďaka špeciálnemu upnutiu matracu o rám nehrozí vyležanie matraca ani po rokoch používania! Nohy je možné zafixovať v otvorenej polohe. To zamedzí akémukoľvek neželanému pohybu postele. Ďalšou nespornou výhodou je výborná skladnosť a celkové transportné rozmery. Vďaka poistke na bočnej strane postele, je možné zloženú posteľ ľahko zaistiť pre transport! V aute vám zaberie minimum miesta! Objavte v sebe Rebela!

44,90 Euro
 -16%
37,50 Euro
dostupnosť: skladom

SLNEČNÍK OUTDOOR ENERGOTEAM 250 CM

Nárazuodolný PVC dáždnik, ktorý vynikajúco odolá dlhodobému, aj mohutnejšiemu dažďu. Vďaka kovovému zašpicatenému držiaku sa drží stabilne a aj pri tvrdom podklade sa dá ľahko zapichnúť do zeme.

89,90 Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Delphin CX Carpath

Špičkové kreslo s extra vysokým operadlom! Jeho rozmery ocení každý rybár, tráviaci pri vode veľa času. Samotná konštrukcia je veľmi pevná, odolná, no zároveň veľmi ľahká na transport. Dosadacie plochy nôh sú veľmi robustné a flexibilné, čo im umožňuje prispôsobiť sa každej nerovnosti terénu. Na konštrukcii je s veľkou precíznosťou osadený centrálny matrac. Ten je tvorený kombináciou látok tak, aby bol funkčný aj estetický dojem dokonalý. Po okrajoch je umiestnená látka 600D s potlačou kamufláže Carpath. Stredom sú zase osadené komfortné flísové panely. Flís dominuje aj v hlavovej opierke, ktorá zaručene uloží aj tých najvyšších rybárov. Práve to je najväčšia devíza tohto kresla, ktoré je dokonale uspôsobené na pobyt pri vode v chladných mesiacoch, kedy je veľmi dôležité zachovať krčné a hlavové partie v závetrí a teple. K celkovému komfortu navyše prispievajú aj podrúčky, ktoré oceníte hlavne počas dlhšieho pobytu pri vode. Ich systém je veľmi jednoduchý, účinný a samotné nastavovanie sklonu operadla je vďaka nim možné v sede, bez vstávania len ich povytiahnutím a posunutím.

64,90 Euro
 -23%
49,95 Euro
dostupnosť: skladom

RYBARSKE KRESLO CARP EXPERT

Komfortná rybárska stolička s operadlom, vyrobená z veľmi odolného materiálu, ktorý zaručuje jej veľkú stabilitu. Jej operadlá zaručia okrem pohodlia aj rýchlu reakciu pri zábere, kedy opretím o ne môžeme vyštartovať k prútu. Vďaka polohovateľným nohám umožňuje bezpečnú pozíciu aj na menej rovných miestach. Ideálna pri boilies lovoch a lovoch na feeder, ale vynikajúca pri každej metóde lovu, ako aj pri kempingu.

31,90 Euro
dostupnosť: skladom

ENERGOTEAM SLNEČNÍK S BOČNICOU 220 CM

Kvalitný rybársky dáždnik s veľkým priemerom. Jeho používanie je nenahraditeľné nielen v daždi a pred slnečnými lúčmi, ale zabezpečí ochranu aj voči vetru. Vďaka použitým materiálom je vysoko pevný a odolný voči nárazom. K dáždniku možno dokúpiť držiak na zapichnutie do zeme. ÚDAJE Priemer dáždnika: 220 cm. Výška v otvorenom stave: 190 cm.

125,- Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Lehátko CARPON Kingsize Flat 8-nohové

8-nohové a 100% ploché lehátko so veľkoryso polstrovaným matracom a hrejivým fleecovým poťahom, ktorý chráni pred chladom a vlhkom.

V hlavovej časti je integrovaný veľký a pohodlný vankúš. Osem nastaviteľných teleskopických nôh je osadených veľkými pätkami tzv. papučami so spoľahlivým systémom aretácie.

82,- Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Kreslo CARPON Ultra Recliner

Pohodlné kreslo s predĺženou opierkou chrbta a veľkorysým polstrovaním pre maximálne pohodlie každého rybára.
Sklon zadného operadla je plne nastaviteľný vďaka kĺbom. Lakťové opierky sú samozrejmosťou. Štyri výškovo nastaviteľné nohy sú osadené otočnými a veľkými pätkami tzv. papučami,ktoré zabraňujú zaboreniu sa do mäkkého povrchu.

69,- Euro
dostupnosť: skladom

Kreslo CARPON Flat

Pohodlné kreslo s predĺžený operadlom chrbta a bohatým polstrovaním pre maximálne pohodlie pri love.
Sklon zadného operadla je plne nastaviteľný. Štyri výškovo nastaviteľné nohy sú osadené otočnými a veľkými pätkami tzv. papučami,ktoré zabraňujú zaboreniu sa do mäkkého povrchu.

165,- Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Bivak CARPON U-Peak

Bivak s rúrkovou konštrukciou za výnimočnú cenu, ktorý poskytne rybárovi veľkorysý priestor a komfort oveľa drahších modelov. Je vhodný aj pre dvoch rybárov.

99,- Euro
 -14%
85,- Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

LEHÁTKO STALKER

Šesťnohé, plne polohovateľné lehátko s ľahkou a extrémne stabilnou konštrukciou. Okraj matracu lehátka je vyrobený z nylonu 600D a vnútorný priestor je vyrobený z vysoko hrejivého, pohodlného „polar fleecu“. V prednej časti sa nachádza prešívaný vankúš. Teleskopické nohy s pevnou aretáciou umožňujú zdvihnúť lehátko vysoko nad zem a umiestniť ho do nerovného terénu.

139,- Euro
 -14%
119,- Euro
dostupnosť: skladom
(kusov skladom: 0)

LEHÁTKO DELUXE COMFORT

Osemnohé plne polohovateľné lehátko s ľahkou a extrémne stabilnou konštrukciou. Je vybavené odnímateľným matracom z „polar fleecu“ s veľmi dobrými izolačnými vlastnosťami, vysokou hrejivosťou a prispôsobením priamo na telo. V prednej časti sa nachádza prešívaný vankúš. Teleskopické nohy s pevnou aretáciou umožňujú zdvihnúť lehátko vysoko nad zem a umiestniť ho do nerovného terénu.

93,- Euro
dostupnosť: skladom

CARPERS 5 SEASON

Pohodlný prvotriedny spacák, ktorý ponúka dostatočne veľký priestor a tepelnú pohodu aj v nepriaznivom a chladnom počasí. Extra veľký, extra luxusný, extra teplý. V spodnej aj v hornej časti sú upevňovacie návleky na lehátko, v strede je široký upínací popruh. To zabezpečí, že spacák sa z lehátka nezosúva a nenaruší vám pohodu počas celej noci. Spacák má extra veľké pevné obojstranné zipsy, nechýba vyberateľný vankúš a malé vnútorné zapínateľné vrecko na doklady a cennosti. Vnútorná podšívka je z mäkkého príjemného flísu, tepelnú izoláciu zabezpečuje výplň z dutých vlákien. Dodáva sa v kvalitnej kompresnej taške.

165,- Euro
 -40%
99,- Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

PROLOGIC E.N.S. BIVVY

Ľahký rýchlo rozkladací bivak, vhodný pre upevnenie na akýkoľvek model lehátka, 100% nepremokavý materiál 210D s dvojitou ochrannou vrstvou, dodáva sa s kotviacimi kolíkmi, hmotnosť iba 1,5 kg! – výpredaj – pôvodná cena bola 165 Eur!!!

139,- Euro
dostupnosť: skladom

CARPERS SPECIALIST BEDCHAIR

Veľké 8 nohové lehátko s prídavným matracom, nosnosť 220 kg, rozmery 90 x 210 cm.

85,- Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Lehátko Robinson Carpex CXL


64,90 Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Delphin ZERO

Rozmery Delphin ZERO v cm (najvyššia x najširšia x najlhlbšia časť ): 155 x 210 x 120 (+šilt 65cm)
Rozmer Delphin ZERO zbaleného v prenosnej taške v cm: 70 x 12 x 12

19,50 Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Stolička s batohom Sensas

Stolička s batohom Sensas: Praktická ľahká a dobre skladná stolička pre každodenné rybárčenie. Vhodná na kratšie vychádzky k vode. Nosnosť 100 kg. Obsahuje integrovaný batoh (16x25x32 cm, 13 l) a je možné ju prenášať na chrbte. Batoh má hlavnú veľkú kapsu a tri menšie vonkajšie vrecká. Je vyrobený z kvalitnej odolnej tkaniny, polstrované popruhy cez ramená.

Rozmery: sedák 31x21 cm, výška 42 cm


89,95 Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

STARBAITS Session Bed Chair (lehátko 6 noh)

Vysoko kvalitné lehátko navrhnuté pre maximálny komfort. Je vybavené 6 polohovateľnými nohami so širokými koncami proti zapadnutiu do pôdy. Má perfektne polstrovanu a ergonomickú matrac z odolného materiálu (600 D)

Rozmery: 2,09m x 0,84m
Nosnost: 150kg
Váha: 9,9kg


18,90 Euro
dostupnosť: skladom

Sedadlo 3-nožka SHAKESPEARE


18,90 Euro
dostupnosť: skladom

Stolička s opierkou SHAKESPEARE


12,75 Euro
dostupnosť: skladom

Stolička SHAKESPEARE


239,- Euro
dostupnosť: 14 dní

Bivak MIVARDI Executive

Bivak Executive (1-2 man)
rozmery: 275x265x140 | vodný stĺpec: 10 000 | počet osôb: 1 až 2

Revolučný bivak Mivardi Executive predstavuje vrchol súčasných poznatkov v triede stredne veľkých bivakov na našom trhu. Bivak je vyrobený zo špeciálneho materiálu M-Tec 410 s vodným stĺpcom 10 000mm, ktorý už na dotyk podľa hrúbky materiálu jednoducho rozoznáte od ostatných bivakov na našom trhu. Celková konštrukcia z 19mm zosilnených trubiek vychádza z klasickej podoby bivakov, avšak vďaka našim poradcom prešla rozsiahlou inováciou. Napríklad celkový tvar konštrukcie bol upravený tak, aby sa docielilo správne odtekanie vody pri daždi. Vo vnútornom priestore nájdete 10 multifunkčných úchytov, na ktoré môžete zavesiť svetlo či pomocou šnúrky zavesiť uterák či inú drobnosť. Jedinečnosť bivaku Executive dokazuje i variabilné nastavenie šírky bivaku do troch polôh, podľa aktuálnej potreby, pomocou stredovej spojovacej pásky. Pevnú pogumovanú podlahu je možné uchytiť pomocou suchých zipsov po celom obvode bivaku a dvomi kovovými klipsňami na stranách. Cirkuláciu vzduchu zabezpečujú dve bočné okná vybavené špeciálnou sieťovinou ako aj vzduchové okno v zadnej časti bivaku. Predné okná ako i vchod disponujú navyše priehľadným materiálom, aby ste mohli sledovať priestor i v nepriaznivom počasí. Unikátne sú i silné zipsy, ktoré sú doplnené veľkými tiahlami Easy Grip, do ktorých je možné vložiť chemické svetlo. Oceníte taktiež aj praktickosť 4 vrchných úchytov na prúty, kde môžete oprieť svoje prúty.

299,- Euro
dostupnosť: 14 dní

Bivak MIVARDI New Dynasty

Bivak New Dynasty (2-3 man)
rozmery: 325x295x165 | vodný stĺpec: 10 000 | počet osôb: 2 až 3 |

Novinka roku 2012 v podobe luxusného bivaku New Dynasty predstavuje vrchol súčasnej európskej kvality a zároveň „výstavnú skriňu“ značky MIVARDI. Veľkopriestranný bivak vyrobený z extrémne odolného materiálu M-Tec 410 s vodným stĺpcom 10 000mm, ktorý už na dotyk podľa hrúbky materiálu jednoducho rozoznáte od ostatných bivakov na našom trhu. Celková konštrukcia z 19mm zosilnených trubiek vychádza z klasickej podoby bivakov s predným šiltom, avšak vďaka našim poradcom prešla rozsiahlou inováciou. Napríklad celkový tvar konštrukcie bol upravený tak, aby sa docielilo správne odtekanie vody pri daždi. Predĺžená strieška chráni celú plochu predných dverí pri daždi a nepriaznivom počasí. Vo vnútornom priestore s výškou 160cm nájdete 10 multifunkčných úchytov, na ktoré môžete zavesiť svetlo či pomocou šnúrky zavesiť uterák či inú drobnosť. Jedinečnosť bivaku New Dynasty dokazuje i variabilné nastavenie šírky bivaku do troch polôh pomocou stredovej spojovacej pásky. Pevnú pogumovanú podlahu je možné uchytiť pomocou suchých zipsov po celom obvode bivaku a dvomi kovovými klipsňami na stranách. Predné dvere sú v hornej časti vybavené otváracou ventilačnou klapkou pre zaistenie správnej cirkulácie vzduchu a odvedení vlhkosti z bivaku. Cirkuláciu vzduchu zabezpečujú i ďalšie dve bočné okná vybavené špeciálnou sieťovinou ako aj dve menšie vzduchové okná v zadnej časti bivaku. Predné okná ako i vchod disponujú navyše priehľadným materiálom, aby ste mohli sledovať priestor i v nepriaznivom počasí. Unikátne sú i silné zipsy, ktoré sú doplnené veľkými tiahlami Easy Grip, do ktorých je možné vložiť chemické svetlo. Oceníte taktiež aj praktickosť 4 vrchných úchytov na prúty, kde môžete oprieť svoje prúty.

254,95 Euro
dostupnosť: 14 dní

Starbaits Bivi G2 Traveller Sentinel

Na základe dnes už veľmi obľúbeného konceptu G2 je tu nový typ kompaktného bivaku Traveller G2 Sentinel. Má rovnaké technické parametre ako klasický Traveller G2. Je zhotovený z vysoko kvalitného materiálu 100% nepremokavé tkaniny - 420D, má dvojito prešité všetky kotviace body, zvárané kovové oká na kolíky, silné zipsy a samozrejmosťou je pevná alumíniová garážové konštrukcia. V zadnej i prednej časti sa nachádzajú vetracie okná. Súčasťou bivaku je prenosná taška a kvalitná podlaha. Možno dokúpiť zimný prehoz a odopínateľnú predsieň.

Výška: 140cm

Šírka: 290cm

Dĺžka: 230cm


45,- Euro
dostupnosť: skladom

Bivak CARPERIA mini

Charakteristika Bivak CARPERIA Pet Shop Dome - pre psa: 100% najmenší bivak na svete !!!

Odopínateľná podlaha, dve okná so sieťkou, dvere so sieťkou,100% nepremokavý, 5000mm vodný stĺpec, garážová konštrukcia, prepravná taška.

Výborný ako recesistický darček alebo aj ako plne funkčný bivak pre Vášho domáceho miláčika.

Rozmery: 50 x 45 x 25cm.

225,- Euro
dostupnosť: skladom

Bivak CARPERIA 2 Man

Bivak na celú sezónu!

Bezkonkurenčný bivak s rozmermi 310 x 280 x 140cm s trojrebrovou konštrukciou a neprehliadnuteľnou strieškou. Poskytuje veľkorysý priestor pre minimálne dvoch kaprárov.
Trojrebrová pevná garážová konštrukcia zo zosilneného ultralight hliníka a zosilnené úchyty kolíkov spoľahlivo udržia bivak na mieste aj počas toho najhoršieho počasia.

Materiál vonkajšieho plášťa je polyester s vodným stĺpcom 5000mm a preto je veľmi vzdušný pri zachovaní maximálnej vodeodolnosti. Podlepené spoje zabezpečujú vodeodolnosť aj v tých najchúlostivejších miestach bivaku.
Strieška nad vchodom do bivaku Vás ochráni pred nepriaznivým počasím či páliacim slnkom.

Dodáva sa spolu s 13 pevnými kolíkmi a s odolnou odopínateľnou podlahou.
Celková hmotnosť 16,5kg.


52,- Euro
 -23%
39,95 Euro
dostupnosť: skladom

Kreslo SHAKESPEARE

Praktické a pohodlné kreslo s operadlom (s vyšitým logom SHAKESPEARE) a opierkami s držiakom na nápoje. Výhodou je nielen jeho stabilita a široké sedadlo, ale predovšetkým skladnosť a rýchlosť rozloženia.

26,50 Euro
dostupnosť: skladom

Stolička s batohom SHAKESPEARE

Stabilná kovová konštrukcia a tapacírovaný nylon 600D sú zárukou vysokej kvality. Priestorný odnímateľný batoh s popruhmi na chrbát a tromi kapsami.

Výška sedadla: 40cm

Hmotnosť: 1,8kg

Prepravné rozmery: 54 x 32cm