aktualizované: 21.12.2021 06:24:02

Predaj rybárskych potrieb

Akcie

BannerFans.com BannerFans.com


Radenie podľa: 
celkom 20 položiek

139,- Euro
 -28%
99,90 Euro
dostupnosť: skladom

SET CARP HUNTER PLUS LONG CAST RUNNER FEEDER

Sada obsahuje dva prúty Carp Hunter Plus Feeder (360 cm, 40-80 gramov vrhacia záťaž) s Carp Hunter Feeder Runner navijakom s voľnobežnou brzdou, ako aj jeden rod-pod. Sadu dopĺňajú dva kotúče šnúry Power Feeder, digitálna váha s maximálnou záťažou 40 kilogramov, ako aj podberák a prechovávací sak. Dokonalá voľba pre priaznivcov feeder metódy.

89,90 Euro
 -37%
56,90 Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

INTRUDER FEEDER SET

Náš set obsahuje výborný Arno Intruder Heavy feeder rybársky prút vyrobený z kvalitného čistého karbónu so zosilnenými krížovými vláknami. Dokonale sa hodí na štrkoviská, mŕtve ramená, menšie vodné plochy, ale trebárs aj k lovu naťažko v tečúcich vodách, kde prúdenie umožňuje používanie koncových montáží menších hmotností. Možno si vybrať z variantu 330 a 360, dokonale sa prispôsobia k danej situácii.

K prútom sa dokonale hodí navijak Arno Intruder Feeder rozmeru 6000, ku ktorému samozrejme prislúcha aj balenie šnúry Method Feeder.

105,- Euro
 -24%
79,90 Euro
dostupnosť: nedostupné

KAMASAKI NEW THUNDER COMBO

Sada plná výnimočne užitočných a pestrých rybárskych nástrojov, doplnkov a bižutérie, ktorej prvky sú nasledujúce:
- PRÚT KAMASAKI THUNDER 3,50M 50-100G 2 ks
Dokonale sa hodí k plávanej i k lovu zo dna! Jeho materiál Composit dobre tlmí výpady rýb, preto s ním možno uloviť aj bojovnejších amurov.
- PODBERÁK 'FOLDABLE' 1,80M 1kus
Hlboký podberák s dlhým ramenom vyrobený vyslovene k lovu kaprov. Do 10 kilogramov s ním možno pohodlne podberať. Vďaka teleskopickej rúčke s ním vieme podobrať aj rybu vo väčšej vzdialenosti od nás.
- NAVIJAK KAMASAKI THUNDER RD 5000 2 kusy NAPLNENÝ ŠNÚROU 2 kusy
Ideálny navijak pre začiatočníkov, ktorý je už naplnený monofilovou šnúrou hrúbky 0,25 mm. Ideálna hrúbka k prútu Kamasaki Thunder. Keď sme sa naučili zdolávať, s týmto výstrojom dokážeme poľahky uloviť aj ryby nad 10 kg.
- TELESKOPICKÝ DRŽIAK NA SIGNALIZÁTOR ZÁBERU 60/90CM 2kusy
Na ne sa potom aplikujú signalizátory záberu.
- DRŽIAK NA PRÚT SINTROVANÝ 50 CM 2kusy
Na tieto držiaky umiestnime rúčku prúta.
- ECO SWINGER ČERVENÝ 2kusy
- DRŽIAK NA PRÚT PRE LOV S NÁSTRAHAMI KAMASAKI 1 kus
- CARP HUNTER STARFISH DIGITÁLNY SIGNALIZÁTOR ZÁBERU 2kusy
- MONTÁŽ NA ŤAŽKO S DVOMI HÁČIKMI 35G 1 kus
- CARP EXPERT KONZERVA KUKURICE 212ML 1kus
- ENERGOMIX KAPOR 800G 1kus
- SADA KAMASAKI SUPER HÁČIKOV A OBRATLÍKOV

159,- Euro
 -25%
119,90 Euro
dostupnosť: nedostupné

SADA CARP HUNTER LONG CAST BOILIE COMBO

Obľúbená boilies sada je dokonalou voľbou aj u rybárov loviacich zo dna. Základ sady tvoria 2 kusy trojdielnych (360 cm, 3 Lbs) Carp Hunter Long Cast Boilies prútov, 2 kusy Carp Hunter Feeder Runner 6000 s voľnobežnou brzdou a rod-pody s 2-2 swingermi a digitálnym signalizátorom. Ako doplnok sa do sady dostal kaprársky podberák (210 cm) a 2x300 metrov vlasca Specialist Carp.

185,- Euro
 -24%
139,90 Euro
dostupnosť: nedostupné

KAMASAKI SUPER BOILIE COMBO

Pri zostavovaní sady Kamasaki Super Carp bolo hlavným cieľom, aby sa začínajúci boilies rybár dostal pri jej nákupe ku všetky nároky uspokojujúcej základnej výbave. Snažili sme sa o to, aby jednotlivé prvky spolu harmonizovali a bolo možné pomocou nich vytvoriť čo najviac montáží, zvyšujúc tak možnosť ulovenia ryby, nech je reč o akejkoľvek vode. Základ sady je prút Kamasaki Super Carp 3,5 lbs, ktorý má adekvátne pevnú chrbticu k dlhým náhodom, ale potrebne pružný k tomu, aby sme minimalizovali riziko straty ryby. Dlhé náhody podporuje aj delená duplonová rukoväť, ktorá zabezpečuje príjemné a stabilné držanie. Cez veľký rad SIC očiek šnúra poľahky beží.

81,90 Euro
 -27%
59,90 Euro
dostupnosť: skladom

SET KAMASAKI SUPER METHOD FEEDER

Našou sadou chceme ulahodiť nárokom rybárov obľubujúcich feedrový lov. Vytvorili sme jednu zostavu z výnimočne užitočných a variabilných rybárskych výrobkov a príslušenstva s tým cieľom, aby úspešná method feedrová technika v ešte väčšom počte oslovila rybársku verejnosť.Chrbticu sady tvorí Kamasaki Super Feeder prút dostupný v dvoch veľkostiach, ktorý možno vybrať v rozmeroch 3,60 m a 3,90 m s ohľadom na nároky a podmienky. Medium feedrový prút s vrhacou záťažou 50-100 gramov je dostatočný k tomu, aby v sade nachádzajúce sa veľké method košíky boli nahodené ďaleko a presne bez rizika akéhokoľvek poškodenia prúta.Kvôli vyladeniu sme si vybrali navijak Kamasaki veľkosti 50 s voľnobežnou brzdou.

79,90 Euro
 -25%
59,90 Euro
dostupnosť: skladom

SET CARP HUNTER ALFA FEEDER

Máme dobrú správu pre rybárov, ktorí by chceli vymeniť starú, opotrebovanú výstroj, alebo by chceli začať rybárčiť a to feeder metódou.
Nákupom Carp Hunter Alfa Feeder Setu sa nemusíme obávať o kvalitatívne nedostatky! Do balíka sa dostal spoľahlivý pár prút-navijak, ktorý nás okrem spoľahlivosti niekoľkokrát za rok obohatí o pekné zážitky na brehu.

77,90 Euro
 -13%
67,90 Euro
dostupnosť: skladom

Teleskopický prút X-PLODE TELE CARP 360 / 120g 1+1

Vynikajúci teleskopický kaprový prút s delenou rukoväťou, často používaný aj pri love dravcov na rybku.
Horná časť je vytvorená z plného uhlíka, zatiaľ čo spodok je zosilnený uhlíkovým kompozitom. Dynamická, elastická akcia umožňuje ďaleké a presné hody a zároveň zdolávanie trofejných rýb pri použití tenkých vlascov.
Kód: WAA249–360 | Dĺžka (cm): 360 | Váha (g): 358 | Počet dielov: 6 | Transportná dĺžka (cm): 115 | Vrhaca záťaž(g): 120

115,80 Euro
 -27%
85,- Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Feedrový prút Delphin Magma DUO 330-390cm/100g + Delphin ROCKER

Delphin Magma model DUO 330-390cm/100g
Nová "dvojka" s označením NEXT GEN stavia na enormnom úspechu predchádzajúcej verzie. Všetko dobré, čo symbolizovala predchádzajúca verzia Magmy sme uchovali a takpovediac sme zušľachtili tento feedrový bestseller na novú úroveň.
Nemusíte sa však ničoho báť, charakter Magmy ostal zachovaný a tak ako predtým mu kraľuje schopnosť vychutnať si menšiu bielu rybu, ale aj väčšieho bojovného kapra v prúde. To je zabezpečené opäť legendárnym balením piatich špičiek štyroch tvrdostí (UL, Light, Medium, Heavy). Vďaka nim sa viete dokonale prispôsobiť týmto prútom chystanému lovu a cieľovej rybe.

128,80 Euro
 -31%
89,- Euro
dostupnosť: skladom

Delphin Armada 360cm/3,00lbs 3 diel + Odysea

Delphin ARMADA
Séria celo karbónových, delených kaprárskych prútov ARMADA chytí za srdce každého kaprára už na prvý pohľad! Štíhly čierny blank s vizuálom karbónového vlákna v celolaku je priam nadčasový. Jemné zelené oviny nite dopĺňajú elegantne jeho charakter. Plne parabolická akcia tohto štíhleho blanku vás okamžite ohúri už pri prvej zdolávačke. Pri stavbe tohto modelu sme zúročili poznatky z našich doterajších modelov a posunuli sme ich na novú úroveň. Moderná rukoväť je dokonale vyvážená a skvele padne do ruky. Je tvorená delenými časťami odolnej EVA peny. Očká sú pevné a vďaka ideálnym rozostupom krásne rozložia záťaž kladenú na prút počas zdolávania. Tento špičkový prút vám dovolí krásne si vychutnať menšie kapre, ale aj ozajstné kapitálne kusy. Pomer ceny a kvality je u ARMADY absolútne jedinečný!

150,80 Euro
 -24%
115,- Euro
dostupnosť: skladom

Delphin Impala 360cm/3,00lbs 3 diel + Tekna

Delphin Impala Carp
Najvyššia trieda kaprárskych prútov od slovenskej značky Delphin. IMPALA Carp je špičkovým prútom najvyššej akosti s blankom vyrobeným z čistého karbónu.Extrémne štíhly trojlibrový blank s dokonalou, plne parabolickou akciou je osadený veľkými 50mm očkami a sedlom navijaka značky FUJI! Blank je výnimočný svojim decentným tmavo hnedým sfarbením, kombinovaným so zlatými detailami. Nadčasový dizajn výborne splynie s okolitým prostredím na rybačke. Na povrchu blanku sa nachádza mikrovrstva vysoko oderu vzdorného matného laku, ktorý má v porovnaní s klasickým lesklým plnolakom viacero výhod. Medzi iným aj nižšiu hmotnosť, pružnejšie správanie sa blanku pri záťaži, lepšiu odolnosť a trvácnosť. Rukoväť prúta je riešená minimalisticky s dôrazom na ergonomické držanie a ľahkú údržbu. Prút sa výborne hodí na ďaleké nahadzovanie a dopraje výnimočný pôžitok z každého zdolávania. Dostupný je v dĺžke 360cm vo dvoj, alebo troj dielnom vyhotovení.

135,90 Euro
 -15%
115,- Euro
dostupnosť: skladom
(kusov skladom: 0)

Delphin ARMADA CARP BlackWay 360cm/3Lbs (3-dielny) 1+1

2 ks prútov za super cenu.

Nádherný, matný plne parabolický celo karbónový blank s 3d štruktúrou, korková rukoväť, zlaté detaily a špičkové vlastnosti. Prút ideálny na zarastené brehy riek, ale aj súčasný urban fishing. Prút, ktorý vám dodá pocit radosti v každý jeden okamih keď ho budete mať v ruke. Prút s ktorým si dokonale vychutnáte menšieho kapríka, ale aj kapitálneho šupináča! To je Delphin ARMADA BW!

136,- Euro
 -15%
115,- Euro
dostupnosť: skladom
(kusov skladom: 0)

DELPHIN ETNA E3 360cm / 3Lbs (3-dielny) 1+1

2 ks prútov za super cenu.

Rada vínovo bordových prútov Delphin ETNA E3 je už tretím pokračovateľom najúspešnejšej série kaprových prútov značky Delphin. Snažili sme sa zachovať všetko to, čo robí tieto prúty bestsellermi, ale aj pridať niečo úplne nové, aby sme opäť posunuli vyššie pomyselnú latku kvality, pôžitku z rybačky a spoľahlivosti. Práve to stálo za zrodom vývoja technológie Delphin 2Power. Táto technológia sa skladá z dvoch podsegmentov a to PowerWrap a PowerJoin. Oba segmenty sú aplikované na každom modely série E3. PowerWrap si všimnete okamžite pri kontakte s prútom. Jedná o dodatočné vinutie karbónu po celej dĺžke prútu, ktorým sme dosiahli výrazné zvýšenie pevnosti, taktiež zvyšuje odolnosť voči momentovému preťaženiu prútu. V praxi to znamená výrazne vyššiu životnosť prútu a zníženie náchylnosti na mechanické poškodenie. Sekundárnym aspektom tohto vinutia je vizuálne veľmi príťažlivý prvok štruktúrovaného blanku, ktorý v spojení s pogumovanou FullShrink rukoväťou vytvára dokonale protišmykový povrch. Navyše je oproti predchádzajúcej generácii Etny s delenou rukoväťou oveľa teplejší v chladných mesiacoch. PowerJoin nie je tak nápadným detailom ako wrap, je však nemenej dôležitým prvkom tohto podareného celku. Obnáša totiž malý kovový krúžok na konci každého spoja, čo výrazne znižuje možnosť trieštivého poškodenia blanku.
Napriek tejto zosilňujúcej kúre sme zapracovali na štíhlosti blankov a teda opäť môžeme smelo potvrdiť že patria jednoznačne medzi najštíhlejšie v triede. Taktiež si blanky zachovávajú svoje nadpriemerne výborné vlastnosti z hľadiska nahadzovania i zdolávania s parabolickou akciou.

Blanky sú osadené kvalitnými odľahčenými SiC očkami, ktoré vynikajúco vedú vlasec.
E3 so sebou prináša aj modely, ktoré ste doteraz v našej ponuke nemali možnosť vidieť. Sú to dvojdielne prúty o dĺžkach 2.7m a 3.3m, ideálne na lov na menších, či zarastených vodách, ale zároveň výborné univerzály na vyvážku a zdolávačku z člna.

59,90 Euro
dostupnosť: skladom

Mikado RodPod FOURLINER

Stojan na prúty RodPod FOURLINER - je univerzálny rod pod pre každého, kto hľadá stabilný stojan s možnosťou položenia až 4. prútov. Uhol prútov, vzdialenosť buzz barov a nôh je možné nastavovať niekoľkými spôsobmi.

75,- Euro
 -20%
59,90 Euro
dostupnosť: skladom
(kusov skladom: 1)

Mikado X-Plode Versatil Carp 3,9m, 50-100g 1+1

Dokonale pevný teleskopický prut určený predovšetkým k lovu kaprov.

36,- Euro
dostupnosť: skladom

Robinson DynaCore Tele Strong 1+1

2 ks prútov vhodných na lov na ťažko za skvelú cenu.
DynaCore Tele Strong 3,40 m, 40-160 g, 5-diel., transportná dĺžka 95 cm, počet očiek 5


44,90 Euro
dostupnosť: skladom

ROBINSON Dynacore CARP 2ks


Veľmi odolné prúty, ktoré sú výsledkom dlhoročných skúseností s carbon-fiberglass kompozitnými materiálmi. Cieľom bolo vyvinúť ideálny materiál na cenovo prístupné prúty, ktoré ale majú veľmi vysokú úžitkovú pridanú hodnotu. Ako základ bola zvolená E-Glas tkanina s vysokou výdržou v ťahu, nosné vlákno je z grafitu s modulom pružnosti 24 mln PSI a opletenie z tkaniny S-Glas, vďaka čomu sú tenšie a ľahšie ako bežné prúty tejto kategórie. Tieto kompozitné prúty sú neobyčajne odolné a silné, čo zaručuje neskutočne dlhú životnosť oproti produkcii z grafitu. Prúty majú krásnu matnú povrchovú úpravu a sú osadené SIC očkami. Táto séria je určená tak pre začínajúcich,tak aj skúsených rybárov, ktorí ocenia garanciu vysokej kvality a nízkej ceny. Prúty sú výnimočne vhodné na ďaleké hody!

Cena je za 2 kusy !


63,- Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Feeder Tritium 360cm + Freeruner 306

Výnimočný set za 63,- Eur ! Navijak Freerunner 306: Naviják s veľmi ľahkého grafitu, 6 ložisiek, „super baitrunner“, dve vymeniteľné kľučky, dve kovové cievky, kapacita 0,30 – 170m. Prút Tritium Feeder 360cm 35-80g: kvalitný a naozaj pekný medium feeder s výbornou progresívnou akciou vyrobený z uhlíku IM7. Rýchlosť, skvelá práca špičky prútu, dokonale tvarovaná korková rúčka, matná povrchová úprava, ktorá je doplnená spevňujúcou omotávkou, ľahkosť a sila sú najväčšou prednosťou tejto série prútov.Vlasec Pro Feeder 0,185mm 150m."

17,90 Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Prút+navijak+silon

Robinson set - prút+navijak+silon

Kvalitná konštrukcia, kompozitový materiál to sú hlavné atribúty prútov Santana. Môžete si vybrať zo 6 rôznych dĺžok a gramáží.

Navijak Robinson Carat
3 guličkové ložiská
- ľahká grafitová konštrukcia,
- grafitová metalizová cievka
- grafitová náhradná cievka
- počítačovo vyvážený rotor

Model: 203
Kapacita cievky 0,20 mm – 165 m ,
Prevod 5,2:1

Model: 303
Kapacita cievky 0,25 mm – 195 m,
Prevod 5,2:1

Univerzálny vlasec, ktorý spĺňa všetky predpoklady pre lov na plávanú, na ťažko, či pre morský rybolov. Charakteristický je vysokou oteruvzdornosťou, rovnomerným priemerom a vysokou pevnosťou v uzle. Svetlošedá farba.
Kvalita made in Japan.
200m 0,20mm 5,45kg, 0,25mm 8,20kg


16,50 Euro
dostupnosť: nedostupné

Feeder/krmivo+pelety+vedro 15l

akciový set Feeder
Feeder krmivo 2,5 kg + pelety + 15 l vedro na miešanie