aktualizované: 08.01.2019 12:12:44

Predaj rybárskych potrieb

Akcie

BannerFans.com BannerFans.com


Radenie podľa: 
celkom 26 položiek

115,80 Euro
 -27%
85,- Euro
dostupnosť: skladom

Feedrový prút Delphin Magma DUO 330-390cm/100g + Delphin ROCKER

Delphin Magma model DUO 330-390cm/100g
Nová "dvojka" s označením NEXT GEN stavia na enormnom úspechu predchádzajúcej verzie. Všetko dobré, čo symbolizovala predchádzajúca verzia Magmy sme uchovali a takpovediac sme zušľachtili tento feedrový bestseller na novú úroveň.
Nemusíte sa však ničoho báť, charakter Magmy ostal zachovaný a tak ako predtým mu kraľuje schopnosť vychutnať si menšiu bielu rybu, ale aj väčšieho bojovného kapra v prúde. To je zabezpečené opäť legendárnym balením piatich špičiek štyroch tvrdostí (UL, Light, Medium, Heavy). Vďaka nim sa viete dokonale prispôsobiť týmto prútom chystanému lovu a cieľovej rybe.

128,80 Euro
 -31%
89,- Euro
dostupnosť: skladom

Delphin Armada 360cm/3,00lbs 3 diel + Odysea

Delphin ARMADA
Séria celo karbónových, delených kaprárskych prútov ARMADA chytí za srdce každého kaprára už na prvý pohľad! Štíhly čierny blank s vizuálom karbónového vlákna v celolaku je priam nadčasový. Jemné zelené oviny nite dopĺňajú elegantne jeho charakter. Plne parabolická akcia tohto štíhleho blanku vás okamžite ohúri už pri prvej zdolávačke. Pri stavbe tohto modelu sme zúročili poznatky z našich doterajších modelov a posunuli sme ich na novú úroveň. Moderná rukoväť je dokonale vyvážená a skvele padne do ruky. Je tvorená delenými časťami odolnej EVA peny. Očká sú pevné a vďaka ideálnym rozostupom krásne rozložia záťaž kladenú na prút počas zdolávania. Tento špičkový prút vám dovolí krásne si vychutnať menšie kapre, ale aj ozajstné kapitálne kusy. Pomer ceny a kvality je u ARMADY absolútne jedinečný!

150,80 Euro
 -24%
115,- Euro
dostupnosť: skladom

Delphin Impala 360cm/3,00lbs 3 diel + Tekna

Delphin Impala Carp
Najvyššia trieda kaprárskych prútov od slovenskej značky Delphin. IMPALA Carp je špičkovým prútom najvyššej akosti s blankom vyrobeným z čistého karbónu.Extrémne štíhly trojlibrový blank s dokonalou, plne parabolickou akciou je osadený veľkými 50mm očkami a sedlom navijaka značky FUJI! Blank je výnimočný svojim decentným tmavo hnedým sfarbením, kombinovaným so zlatými detailami. Nadčasový dizajn výborne splynie s okolitým prostredím na rybačke. Na povrchu blanku sa nachádza mikrovrstva vysoko oderu vzdorného matného laku, ktorý má v porovnaní s klasickým lesklým plnolakom viacero výhod. Medzi iným aj nižšiu hmotnosť, pružnejšie správanie sa blanku pri záťaži, lepšiu odolnosť a trvácnosť. Rukoväť prúta je riešená minimalisticky s dôrazom na ergonomické držanie a ľahkú údržbu. Prút sa výborne hodí na ďaleké nahadzovanie a dopraje výnimočný pôžitok z každého zdolávania. Dostupný je v dĺžke 360cm vo dvoj, alebo troj dielnom vyhotovení.

32,90 Euro
dostupnosť: skladom

Sada Zephyr travel + Elan 10 + 200m vlasec

Delphin Zephyr TRAVEL
Pokračovateľ veľmi úspešnej série Delphin ZEPHYR, tentokrát v teleskopickom vyhotovení. Séria je postavená na štíhlych blankoch a vďaka viazaným očkám je pri rozloženom prúte ťažké identifikovať, že sa jedná o prút teleskopický. Práve naopak, stavbou, akciou aj vizuálom sa veľmi približujú k prútom deleným. Majú však obrovskú výhodu a tou je bezkonkurenčná transportná dĺžka.
Séria Zephyr je aj napriek nízkej cene plne postavená na blanku z 24T carbon-u a osadená SiC očkami, čo je v danej kategórii jedinečné. Tmavo zelený, kvalitne spracovaný blank je navyše doplnený korkovou rukoväťou s rokmi overeným a spoľahlivým sedlom typu DPS. Séria poskytuje pestrú variáciu dĺžok a vrhacích záťaží, čo poteší širokú škálu rybárov loviacich technikou prívlače. Zlatá grafika a kontrastné vyviazanie očiek svetlo zelenou sú už len čerešničkami tohto modelu. Delphin ZEPHYR- bezkonkurenčná séria v pomere cena / výkon.

120,- Euro
 -26%
89,- Euro
dostupnosť: skladom

Delphin ARMADA CARP BlackWay 360cm/3Lbs (3-dielny) 1+1

2 ks prútov za super cenu.

Nádherný, matný plne parabolický celo karbónový blank s 3d štruktúrou, korková rukoväť, zlaté detaily a špičkové vlastnosti. Prút ideálny na zarastené brehy riek, ale aj súčasný urban fishing. Prút, ktorý vám dodá pocit radosti v každý jeden okamih keď ho budete mať v ruke. Prút s ktorým si dokonale vychutnáte menšieho kapríka, ale aj kapitálneho šupináča! To je Delphin ARMADA BW!

120,- Euro
 -26%
89,- Euro
dostupnosť: skladom

DELPHIN ETNA II NEXT GEN 360cm / 3Lbs (3-dielny) 1+1

2 ks prútov za super cenu.

Nová ´´dvojka´´ ETNY nesie označenie NEXT GEN. Toto označenie symbolizuje úplne novú etapu tohto kaprárskeho bestselleru, ktorý si obľúbili za 5 rokov predaja desiatky tisíc rybárov naprieč celou Európou. U pokračovateľa tohto zvučného mena sme nenechali nič na náhodu a vložili sme do jeho vývoja všetky dlhoročné skúsenosti a poznatky, ktoré tento prút pozdvihli na novú úroveň.

45,- Euro
dostupnosť: skladom

Mikado X-Plode Medium Spin 7-25g, + naviják Sting FD + silon Crystal Line 150m

Akciový set Mikado za veľmi priaznivú cenu, ktorý pozostáva:

Prívlačový prút X-Plode Medium Spin 7-25g, + naviják s prednou brzdou Sting FD + silon Crystal Line 150m Grátis!

69,95 Euro
dostupnosť: skladom

Mikado RodPod FOURLINER

Stojan na prúty RodPod FOURLINER - je univerzálny rod pod pre každého, kto hľadá stabilný stojan s možnosťou položenia až 4. prútov. Uhol prútov, vzdialenosť buzz barov a nôh je možné nastavovať niekoľkými spôsobmi.

54,90 Euro
dostupnosť: skladom

Mikado X-Plode Versatil CArp 3,9m, 50-100g 1+1

Dokonale pevný teleskopický prut určený predovšetkým k lovu kaprov.

39,55 Euro
dostupnosť: skladom

Mikado Amberlite Telecarp 3lbs 1+1

Silný a dynamický teleskopický kaprový prút. Dynamický a pevný kaprový teleskop, teraz v akcií 1+1 zdarma.

44,- Euro
 -20%
35,- Euro
dostupnosť: skladom

RON THOMPSON STEELHEAD NANO MANIÉ 2,7m 20-60g– AKCIA + DARČEKY

AKCIA – tradičné prúty vyrobené najmodernejšou technológiou, High Modulus zosilnené blanky, kvalitné SiC očká, grafitový držiak navijaka, 270cm/20-60g, pôvodná cena 44 Eur + 15 twistrov a 200m vlasca zdarma!

59,- Euro
 -24%
45,- Euro
dostupnosť: skladom

OKUMA SLV FLY 2,7m 5-6 aftma+ DARČEK

AKCIOVÁ PONUKA – perfektný štvordielny prút, štíhly a mimoriadne ľahký, vhodný aj pre náročných muškárov, 270cm/5-6 aftma, pôvodná cena 59 Eur + zdarma šnúra Cortland Fairplay

49,50 Euro
dostupnosť: skladom

Robinson Bluebird Pike +naviják Jasper +vlasec

Kvalitný uhlíkový prút + 6 ložiskový navijak + špeciál prívlačový silon

25,- Euro
dostupnosť: nedostupné

Mitchell Premium Compact 1+1 ZADARMO

Teleskopický prút Mitchell Premium Compact s výborným blankom, akciou a kvalitnými komponentmi. Krátka transportná dĺžka 69cm je ideálna voľba pre rybárov, ktorí vyhľadávajú nízke transportné rozmery.

Cena je za 2 ks


23,- Euro
dostupnosť: skladom

Set Robinson Dynacore Spin + Naviják Carat + vlasec 150m


36,- Euro
dostupnosť: skladom

Robinson DynaCore Tele Strong 1+1

2 ks prútov vhodných na lov na ťažko za skvelú cenu.
DynaCore Tele Strong 3,40 m, 40-160 g, 5-diel., transportná dĺžka 95 cm, počet očiek 5


45,95 Euro
 -22%
35,95 Euro
dostupnosť: skladom

Invitation Touch 10-30g

Prút univerzálne vhodný na všetky druhy prívlače. Od voblerov cez rotačky až po twistre. Vďaka jeho špeciálne navrhnutému blanku je cítiť každý pohyb nástrahy.
+ZADARMO NAVIJAK PREMIUM AWARD

41,95 Euro
dostupnosť: skladom

Sensas Classic Feeder+navijak

Univerzálny feedrový prút dodávaný s 3 vymeniteľnými špičkami rôznych tvrdostí.
+ ZADARMO NAVIJAK PREMIUM AWARD


93,90 Euro
 -15%
79,90 Euro
dostupnosť: skladom

Shakespeare Cypry Carp 1+1 ZDARMA

3-dielny prút je postavený na rýchlom X-WRAP karbónovom blanku, osadený SIC dvoj -ramennými očkami, s protišmykovou EVA rukoväťou, grafitovým držiakom navijaku s kovovým vystužením, klipom na vlasec a dvojitým vyviazaním spojky prútu.

3,6m 3 lbs

110,- Euro
dostupnosť: skladom

AQUARIUS CARP 2ks

Nový model roku 2012!
Dvoj a trojdielne prúty vychádzajú z veľmi obľúbeného modelu, ale s výraznými vylepšeniami, čím sa podarilo vytvoriť naozaj výnimočný kaprový špeciál,ktorý vo svojej triede ťažko nájde adekvátnu konkurenciu. Celá séria prútov Aquarius si svoje renomé získala vďaka vlastnosti „full bend“, čiže „maximálnemu ohnutiu“,čo je výsledkom technológie Hi-Flex
Superior spolu s 5-vrstvovým blankom.
Nosné uhlíkové vlákno s modulom pružnosti 42 mln PSI zvyšuje odolnosť, poskytuje dobrý prenos záberu a tlmí nechcené vibrácie. Rôzne druhy grafitu sú veľmi starostlivo vybrané tak, aby vlákna tvoriace nosnú stenu prútu boli takmer jednotné. Prúty sa vyznačujú vysokou účinnosťou pri záseku ryby a ich dokonalou kontrolou pri zdolávaní.
Blank na seba preberá plnú zodpovednosť pri unavení ryby a preto sa ryba na mäkkom prúte chová menej „nervózne“.
Pri prútoch Aquarius Carp každý kaprár ocení zväčšené očká – prvé od navijáku má vnútorný priemer až 42mm (model 3,90m),čo umožňuje ešte dlhšie hody ako doposiaľ, sedlo navijáku má pekný moderný a vylepšený design aj mechanizmus a vzdialenosť samotného sedla od začiatku prútu sa posunula o celých 6cm!

Cena je uvádzaná za 2kusy!


55,- Euro
dostupnosť: skladom

ROBINSON RED STAR CARP 2ks

Novinka roku 2012!
Veľmi odolné prúty, ktoré sú výsledkom dlhoročných skúseností s carbon-fiberglass kompozitnými materiálmi. Cieľom bolo vyvinúť ideálny materiál na cenovo prístupné prúty, ktoré ale majú veľmi vysokú úžitkovú pridanú hodnotu. Ako základ bola zvolená E-Glas tkanina s vysokou výdržou v ťahu, nosné vlákno je z grafitu s modulom pružnosti 24 mln PSI a opletenie z tkaniny S-Glas, vďaka čomu sú tenšie a ľahšie ako bežné prúty tejto kategórie. Tieto kompozitné prúty sú neobyčajne odolné a silné, čo zaručuje neskutočne dlhú životnosť oproti produkcii z grafitu. Prúty majú krásnu matnú povrchovú úpravu a sú osadené SIC očkami. Táto séria je určená tak pre začínajúcich,tak aj skúsených rybárov, ktorí ocenia garanciu vysokej kvality a nízkej ceny. Prúty sú výnimočne vhodné na ďaleké hody!

Cena je za 2 kusy !


63,- Euro
dostupnosť: skladom

Feeder Tritium 360cm + Freeruner 306

Výnimočný set za 63,- Eur ! Navijak Freerunner 306: Naviják s veľmi ľahkého grafitu, 6 ložisiek, „super baitrunner“, dve vymeniteľné kľučky, dve kovové cievky, kapacita 0,30 – 170m. Prút Tritium Feeder 360cm 35-80g: kvalitný a naozaj pekný medium feeder s výbornou progresívnou akciou vyrobený z uhlíku IM7. Rýchlosť, skvelá práca špičky prútu, dokonale tvarovaná korková rúčka, matná povrchová úprava, ktorá je doplnená spevňujúcou omotávkou, ľahkosť a sila sú najväčšou prednosťou tejto série prútov.Vlasec Pro Feeder 0,185mm 150m."

85,90 Euro
dostupnosť: skladom

Sahara+ Vengeance

Skvelá kúpa
Shimano Sahara + zadarmo prívlačový prut Shimano Vengeance

Sahara je skvelý navijak pre všetky sladkovodné alebo morské vody. Je nabitý funciami.Pohon Line Management System znižuje odpor. Cievky Shimano Sahara sú za studena kované, vďaka čomu sú veľmi odolné.
Max. brzdná sila: 6,8kg Ložiská: 3x SA-RB Valč. ložiská: 1x
Sahara 2500 FD 281 g 6,2:1 0,25/160
Sahara 3000 FD 275 g 6,2:1 0,25/140
Sahara 4000 FD 394 g 5,7:1 0,30/180

Pruty sú z konštrukcie karbonového blanku XT30. Sú vybavené sedlom navijáku Shimano a očkami Shimano Hardlite. Vengeance predstavuje novú úroveň kvality.

17,90 Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Prút+navijak+silon

Robinson set - prút+navijak+silon

Kvalitná konštrukcia, kompozitový materiál to sú hlavné atribúty prútov Santana. Môžete si vybrať zo 6 rôznych dĺžok a gramáží.

Navijak Robinson Carat
3 guličkové ložiská
- ľahká grafitová konštrukcia,
- grafitová metalizová cievka
- grafitová náhradná cievka
- počítačovo vyvážený rotor

Model: 203
Kapacita cievky 0,20 mm – 165 m ,
Prevod 5,2:1

Model: 303
Kapacita cievky 0,25 mm – 195 m,
Prevod 5,2:1

Univerzálny vlasec, ktorý spĺňa všetky predpoklady pre lov na plávanú, na ťažko, či pre morský rybolov. Charakteristický je vysokou oteruvzdornosťou, rovnomerným priemerom a vysokou pevnosťou v uzle. Svetlošedá farba.
Kvalita made in Japan.
200m 0,20mm 5,45kg, 0,25mm 8,20kg


89,- Euro
 -24%
68,- Euro
dostupnosť: skladom

Tritium Carp ROBINSON 1+1

3-dielneTritium Carp prúty z HM carbonu sú neuveriteľne rýchle a pevné. Diely týchto prútov okrem matného vzhľadu majú moderné vystuženie vo veľkých prstencoch TS, takže ďaleké hody s nimi prestávajú byť problémom.

Teraz v akcíí 1+1 len za 66 eur

16,50 Euro
dostupnosť: nedostupné

Feeder/krmivo+pelety+vedro 15l

akciový set Feeder
Feeder krmivo 2,5 kg + pelety + 15 l vedro na miešanie

TOPlist