aktualizované: 08.01.2019 12:12:44

Predaj rybárskych potrieb

Termo prádlo

BannerFans.com BannerFans.com


Radenie podľa: 
celkom 4 položky

34,- Euro
dostupnosť: skladom

Termoprádlo MIKADO 2.vrstva tričko+nohavice

Oblečenie- druhá vrstva. Je tvorená nohavicami a mikinou s kapucňou.

Veľmi praktickým detailom, ktorý určite oceníte je dvoj kombinácia zapínania kapucne, kde na zips nadväzuje dvojité prekrytie s gombíkovým zapínaním, čo zabezpečuje vytvorenie bariéry medzi chladným okolitým prostredím a oblasťou krku. Ďalším skvelým detailom sú otvory na palce na rukávoch, ktoré zabraňujú nechcenému vyhŕňaniu rukávov a vytvárajú skvelú predprípravu na nasunutie rukavíc.

49,90 Euro
 -20%
39,90 Euro
dostupnosť: skladom

Termoprádlo Chub Vantage Base Layer Set

Termoprádlo Chub Vantage Base Layer Set

Produkt tradičnej anglickej kaprárskej značky Chub.
Kvalitné termo prádlo z materiálu Thermatex 100, ktorý dokonale zadržiava teplý vzduch na tele a udrží Vás v teple aj v tých najchladnejších podmienkach.
Nosenie termo prádla Vás udržuje v teple a zároveň zabezpečí komfortnú telesnú teplotu bez potenia.
Toto termo prádlo je vhodné na nosenie v bivaku, alebo vo veľmi chladnom počasí aj ako prvá vrstva alebo aj ako druhá vrstva pre ešte lepšiu izoláciu.
Vyvýšený límec umožňuje lepšiu ochranu krku. Praktický zips v lýtkovej časti nohavíc umožňuje rýchlejšie obliekanie pri nočných záberoch.
Dodáva sa v štýlovej, modernej zelenej farbe.
Kvalitné termo prádlo za výbornú cenu!
Set obsahuje bundu a nohavice.

34,95 Euro
dostupnosť: nedostupné
(kusov skladom: 0)

Termopradlo Thermal Jacket

POLAR FLEECE materiál tělo dokonale tepelně izoluje a odvádí vlhkost, čímž vyvolává mimořádný pocit hřejivosti a komfortu. Rukávy jsou opatřeny otvory na palec zabraňující vyhrnování. Povrchová úprava zamezuje zpětnému prostoupení vlhkosti, větru a chladu k tělu. Jedinečně funguje jako 2. termovrstva oblečení.


35,95 Euro
dostupnosť: skladem

Termopládlo Thermal Suit

Funkčné prádlo udrží vaše telo v suchu a teple.Polypropylenové vlákna nevyvolávajú alergické reakcie, sú príjemné na pokožke a nechladia.Jedinečný materiál POLY-MaxTEX vie dokonale odvádzať pot i cez viac vrstiev oblečenia, má nízku hmotnosť a vysokú pevnosť.Povrchová úprava bráni spätnému prestupovaniu vlhkosti,vetra a chladu k telu.
Veľkost: M

TOPlist